ארומה משכרת באירוע שלכם

האם ישנה דרך טובה יותר לארח את האורחים באירוע שלכם מאשר עם קפה איכותי? החברה שלנו בעלת ניסיון עשיר וארוך שנים בהכנת קפה, הנעשה על ידי צוות מקצועי ואיכותי של בריסטות. מעבר לניחוחות הנפלאים שאנו מפזרים באירועים, ברשות החברה גם חנות קפה בזיכרון יעקב – "פימקא בית לקפה". לבחירתכם, אפשרות לבר קפה חלבי או בר קפה פרווה. לצד הקפה האיכותי, מגיעה עמדת הקפה גם עם חליטות תה.

אירוע הכי מתוק שיש – עגלת גלידה

חורף או קיץ, אירוע צהריים או אירוע ערב – האורחים שלכם ישמחו תמיד לגלידה איכותית ומתוקה. אנו מעניקים לכם חוויה מתוקה במיוחד עם גלידת שמנת המיוצרת על ידנו על בסיס מתכון איטלקי סודי ושמור. אנו שמחים להעניק לכם את המוצר האיכותי ביותר – גלידה מחומרים טבעיים, ללא חומרים משמרים או צבעי מאכל. החוויה של גלידה מתחילה עוד הרבה לפני הליקוק הראשון – עם עגלת הגלידה המעוצבת והייחודית שתעניק לאירוע שלכם פאן עיצובי מרשים. באפשרותכם להנות גם מגלידת סורבה לטובת שמירת הכשרות בהתאם למזון באירוע.


בריאות, טעם וצבע – שייק פירות

למה להסתפק בסוג אחד של שייק אם אפשר להנות מ-15 טעמים שונים ומגוונים? השייקים מותאמים לעונה בה נערך האירוע, המבוססים על פירות מתוקים וטעימים. רוצים לשרוק את שריקת הפתיחה באירוע שלכם עם מעדן מרענן, טעים ובריא? השייקים של "פימקא"! השייקים הינם על בסיס חלב, תפוזים או מים. כל השייקים שלנו נעשים אל מול קהל האורחים, בפרזנטציה צבעונית ומרשימה. לבחירתכם, גם אפשרות לשילוב שייקים ירוקים המעניקים בריאות גדולה אפילו יותר.